Start
sobota, 19 października 2019
ROZEGRANO GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ŻUKOWICE Drukuj
poniedziałek, 16 września 2019
W sobotę 14.09.2019 r. na boisku szkolnym w Nielubi odbył się coroczny Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Żukowice.

W turnieju udział wzięło sześć drużyn: z Bukwicy, Kłody, Nielubi, Szczepowa, Słone oraz Zabłocie. Turniej podzielony został na dwie grupy: grupa A i grupa B. W grupie A, po wcześniejszym losowaniu znalazły się drużyny z miejscowości: Słone, Zabłocie i Bukwica, natomiast grupę B reprezentowały drużyny z Kłody, Nielubi oraz Szczepowa.

Do fazy pucharowej przeszły po dwie drużyny z każdej z grup, które po końcowych i emocjonujących rozgrywkach zajęły kolejno: pierwsze miejsce, zdobywając tym samym puchar Wójta Gminy Żukowice zdobyła drużyna z Bukwicy. Drugie miejsce zajęła drużyna z Nielubi, natomiast na trzeciej pozycji znalazła się drużyna z m. Słone.

W czasie trwania Turnieju wszyscy uczestnicy mogli zjeść ciepły posiłek w postaci grillowanej kiełbaski, napić się kawy oraz uzupełnić płyny w organizmie. Na zakończenie zawodów Wójt Gminy Żukowice Krzysztof Wołoszyn podziękował wszystkim za przybycie i spędzenie czasu w sposób aktywny oraz wręczył uczestnikom puchary, dyplomy oraz piłki siatkowe.

Serdeczne podziękowania należą się Gospodarzom Nielubi oraz wszystkim zaangażowanym za pomoc w przygotowaniach i przeprowadzeniu zawodów.